Trasy rowerowe w pobliżu mnie

Jeśli szukasz tras rowerowych w pobliżu mnie, jest wiele opcji. Z 9w do Nyack, będziesz miał wspaniałą jazdę z 1500 stopami wzrostu. Jeśli jesteś początkujący, ta trasa będzie bryzą z jej toczącymi się wzgórzami i Gypsy Donuts. Ta trasa to świetny sposób na rozpoczęcie jazdy na rowerze. A jeśli potrzebujesz dłuższej trasy, rozważ Brooklyn Waterfront Greenway.

Stanowa Trasa Rowerowa 5

Korzystanie ze Stanowej Trasy Rowerowej 5 podczas przejażdżek rowerowych ma wiele zalet. Jest to świetny sposób na zwiedzanie stanu na rowerze, a do tego bezpłatny! Na trasie znajduje się wiele przecinających się szlaków, a Ty możesz zapisać swoje ulubione trasy na przyszłe wycieczki. Stanowa Trasa Rowerowa nr 5 może być również wykorzystana do znalezienia miejsc do uprawiania turystyki pieszej, kolarstwa górskiego lub po prostu spokojnego spaceru. Możesz również znaleźć trasy rowerowe w pobliżu mnie za pomocą aplikacji GPS, takiej jak Ride With GPS.

W całym Missouri można znaleźć wiele tras rowerowych. Na przykład Bayfront Bikeway ma dziewięć mil długości i biegnie od Lake Erie Arboretum w Frontier Park przez miasto Erie. BicyclePA Route 5 i Seaway Trail obie biegną wzdłuż nabrzeża zatoki i są częścią sieci State Bicycle Route 5. Jeśli szukasz dłuższej trasy rowerowej w Missouri, wypróbuj Seaway Trail. Nowa ścieżka łączy je ze wspaniałymi widokami na wodę i miasto.

Albany-Hudson Electric Trail

Albany-Hudson Electric Trail to proponowana trasa rowerowa, która ma na celu połączenie miast Rensselaer i Hudson w Nowym Jorku. AHET to w większości wspólna ścieżka rowerowa, która biegnie z Rensselaer do Hudson. We wtorek w East Greenbush odbędzie się publiczne spotkanie dotyczące AHET. Będzie to okazja dla mieszkańców i rowerzystów do wyrażenia swoich opinii na temat projektu.

Szlak elektryczny Albany-Hudson rozpoczyna się w trzech różnych punktach i jest częścią Empire State Trail. Rozpoczyna się w Greenport i biegnie na północny wschód do Rothermel Park w Kinderhook. Szlak jest w większości terenowy, ale zawiera 1,5-milowy odcinek drogi utwardzonej. Kiedy już to zrobisz, znajdziesz się na ścieżce, która przytula się do rzeki Hudson i biegnie przez osobliwe dzielnice Albany.

Brooklyn Waterfront Greenway

Niezależnie od tego, czy szukasz malowniczej przejażdżki rowerowej, czy aktywnego wypoczynku, Brooklyn Waterfront Greenway ma kilka opcji, które spełnią Twoje oczekiwania. Zaczynając od parku Bensonhurst, szlak ciągnie się przez ponad pięć mil na północ do parku Owl’s Head. Segment Upper New York Bay jest szczególnie malowniczy, oferując widoki na most Verrazzano-Narrows i Coney Island. Na szlakach znajdują się również ławki i toalety.

Ukończenie greenway jest ważnym krokiem w kierunku uczynienia go bardziej wygodną trasą dojazdową. Ukończenie greenway otworzy nabrzeże dla społeczeństwa i połączy zróżnicowane dzielnice, korytarze handlowe oraz centra kulturalne i technologiczne. Przewodniki Greenway Ride zawierają ilustrowaną mapę najważniejszych punktów 14-milowej trasy nadwodnej. Udogodnienia dla rowerzystów i pieszych zostaną omówione w kontekście zmiany planu zagospodarowania przestrzennego. Trasa poprowadzi rowerzystów obok niektórych ikonicznych mostów miasta oraz obok Mostu Brooklińskiego. Przejazd rowerowy zakończy się wielką imprezą w Jamaica Bay, podczas której będzie można posłuchać muzyki, obejrzeć food trucki i wziąć udział w innych zabawach.

Prom ze Staten Island do mostu George’a Washingtona

Trasa rowerowa ze Staten Island Ferry do mostu George’a Washingtona to świetny wybór, jeśli chcesz podziwiać scenerię Dolnego Manhattanu podczas jazdy na rowerze. Na Staten Island Greenbelt Multi-Purpose Trail jest wiele opcji dla rowerzystów. Ten szeroki, utwardzony szlak oferuje malownicze widoki na rzekę Hudson i przyjemną jazdę. Możesz również zwiedzić historyczne miejsca w Historic Richmond Town. Dwa główne punkty wejścia na szlak Greenbelt to Forest Hill Road i Richmond Avenue.

Jeśli szukasz dłuższej przejażdżki rowerowej, zacznij od budynku promu na Staten Island. Hudson Greenway łączy Staten Island z Bayonne i Fort Lee. Most GW łączy Staten Island z New Jersey. Stamtąd możesz dojechać pociągiem lub autobusem do Manhattanu. Możesz nawet pojechać rowerem wzdłuż wybrzeża Hudson i New Jersey. Istnieje wiele tras, które możesz wybrać, aby dostosować je do swoich potrzeb.

Staten Island Cemetery Belt

Niezależnie od tego, czy lubisz jeździć na rowerze, czy po prostu zwiedzać okolicę, na pewno znajdziesz ciekawe miejsce do jazdy wzdłuż Staten Island Cemetery Belt. Cmentarz jest świetnym miejscem na piknik lub przejażdżkę rowerową, a na jego terenie znajduje się 199 tras rowerowych, z których większość jest pagórkowata. Ścieżka rowerowa jest najbardziej popularna w maju i czerwcu, i możesz spodziewać się wielu rowerzystów na ścieżkach rowerowych. Oto kilka pomysłów na trasę:

Podczas gdy niektórzy miłośnicy rowerów mogą uznać za dziwne jeżdżenie po cmentarzu, jest to miejski mit. To jedyny cmentarz w Nowym Jorku o tak charakterystycznym charakterze. Ale to tylko dlatego, że teren cmentarza nie jest całkowicie wolny od presji miasta. Odbywają się tam lokalne wykopaliska, które wstrząsają podziemnymi sklepieniami, a zarządca cmentarza Cindy DuBois może zrobić tylko tyle, by zapobiec ich zniszczeniu. Pewnego dnia jednak sesja filmowa, biesiadny cookout czy wesele zmienią teren cmentarza w coś znacznie innego niż jest obecnie.