Korzyści z leasingu rowerów elektrycznych

Korzyści z leasingu E-Bike’ów jest kilka. Po pierwsze, pracownicy nie mają prawa do zakupu E-Bike’ów. W zależności od warunków rynkowych są w stanie przyjąć lub odrzucić Ubernahmeangebot. Po drugie, E-Bikes podlegają opodatkowaniu pauschalnemu. Po trzecie, pracownicy nie są zobowiązani do przyjęcia E-Bikes, ale raczej mają prawo do codziennej jazdy na nich.

FriendWithA

FriendWithA to strona internetowa, która umożliwia użytkownikom wypożyczanie wysokiej klasy sprzętu sportowego, takiego jak e-bike’i, hulajnogi i Segway’e. Ta strona oferuje również ochronę ubezpieczeniową dla wypożyczanego sprzętu. Znajdujący się w Seattle, FriendWithA jest podobny do VRBO lub AirBnB. Po zarejestrowaniu się, możesz zamieścić wszystko, co chcesz wynająć lub pożyczyć za opłatą.

FriendWithA pobiera 58 USD lub 72 CAD za jednodniowe wypożyczenie, co jest porównywalne z ceną średniej wielkości samochodu z gazem. Ceny są przejrzyste i przyjazne dla użytkownika. Jednak inwentarz jest stosunkowo niewielki. Może się to zmienić, gdy usługa zyska na popularności, a miasto będzie miało większą populację. Jak w przypadku każdej nowej usługi, są też pewne negatywy. Usługa jest dobrym wyborem dla osób, które chcą zwiedzać miasto bez konieczności dźwigania ciężkiego samochodu.

BusinessBike

Leasing rowerów z BusinessBike to świetny sposób dla firm, aby zaoferować swoim pracownikom darmową i przyjazną dla środowiska opcję transportu. Proces jest prosty i nieskomplikowany, a portal działa jako centralny interfejs pomiędzy pracodawcą i pracownikiem oraz bezpośrednio łączy się z bankami ubezpieczeniowymi i leasingowymi. Leasing roweru z BusinessBike jest szybki i bezpieczny, a firma podpisze umowę ramową z pracodawcą pracownika, co ułatwia wybór roweru najlepiej odpowiadającego jego potrzebom.

E-Bike leasing oferuje wiele korzyści zarówno dla pracowników, jak i pracodawców. Łatwo jest dostać w swoje ręce fabrycznie nowy rower dla firmy, a płacenie za pomocą miesięcznego Gehaltsabrechnung jest wygodne. Możesz również otrzymać darmowy rower na wycieczki rekreacyjne. Dzięki leasingowi BusinessBike E-Bike będziesz mógł wybrać rower, który najlepiej odpowiada Twoim potrzebom i preferencjom, a nawet wybrać model od lokalnego dealera. Możesz również zdecydować się na zabranie swojego nowego serwitora ze sobą. Po podpisaniu umowy leasingowej otrzymasz datę abholen.

Santander

Jeśli chciałbyś kupić rower elektryczny, możesz skorzystać z systemu kredytów ratalnych Santander. Program ten pozwala na wybór elastycznych rat w okresie od 6 do 72 miesięcy. Nie musisz płacić odsetek, jeśli spłacisz rower w ciągu pierwszych dwunastu miesięcy. Jeśli wolisz nie spłacać roweru od razu, możesz wybrać elastyczny system ratalny, który będzie automatycznie obciążał Twoje miesięczne wynagrodzenie.

Program ogłosił niedawno, że przedłuża swoją współpracę z Santander Cycles do 2025 roku. Partnerstwo to pomoże programowi w dalszym rozwoju i eksploatacji rowerów elektrycznych w całym mieście oraz zapewni bezpieczeństwo rowerzystów podczas korzystania z rowerów. Rowery te będą miały ograniczenie prędkości równe krajowemu ograniczeniu prędkości dla rowerów elektrycznych, a użytkownicy są zachęcani do noszenia kasków i korzystania z bezpłatnych zasobów bezpieczeństwa online.

JobRad

Gdy chcesz kupić nowy rower, ale nie możesz sobie pozwolić na jego zakup, rozważ leasing E-Bike od JobRad. JobRad to firma zajmująca się leasingiem rowerów, która oferuje swoim klientom elastyczny harmonogram i inteligentną mobilność. Możesz płacić za swój rower co miesiąc bezpośrednio z wypłaty i zaoszczędzić na podatkach. Jeśli nie masz gotówki pod ręką, zawsze możesz wydzierżawić rower od przyjaciela lub krewnego.

Serwis jobRad oferuje pracownikom i osobom samozatrudnionym leasing roweru lub e-bike’a. Pracownicy mogą zaoszczędzić do 40% dzięki leasingowi z JobRad – a oszczędności mogą być jeszcze większe, jeśli pracodawca oferuje dofinansowanie. To świetny pomysł dla każdego, od studentów po profesjonalistów – nawet jeśli nie chcesz pracować w mieście! Wygoda jazdy na rowerze elektrycznym lub e-bike’u pozwala szybciej dotrzeć do i z pracy, a przy okazji zaoszczędzić pieniądze. Wypożyczalnia rowerów elektrycznych Revel

Revel ma różne plany, które można dopasować do każdego budżetu. Ceny zaczynają się od zaledwie 99 dolarów miesięcznie i obejmują wszystkie przeglądy i naprawy. Nowi klienci otrzymają e-bike wyprodukowany przez Wing z zabezpieczeniami, bezpieczeństwem i innymi funkcjami. Plany abonamentowe nie tylko pozwolą mieszkańcom Nowego Jorku dojeżdżać do pracy, ale także zmniejszą ich ślad węglowy. Revel oferuje również materiały edukacyjne zarówno w wersji drukowanej, jak i in-app.

Revel planuje uruchomić swoją usługę wynajmu e-rowerów w czterech dzielnicach USA od przyszłego miesiąca. Mieszkańcy Bronxu, Manhattanu i Queens będą mogli skorzystać z nowej usługi za miesięczną opłatą abonamentową. W miarę wzrostu zapotrzebowania, usługa będzie rozszerzana na inne miasta USA. Obecnie firma oferuje e-rowery do wynajęcia tylko na Manhattanie, Brooklynie, Queensie i Bronksie, ale docelowo będzie się rozwijać na terenie całego miasta.