Ceny rowerów elektrycznych i skuterów w Delhi

W zależności od potrzeb, w mieście można znaleźć wiele różnych rowerów elektrycznych i skuterów na sprzedaż. Najbardziej popularne modele to TVS iQube Electric, Bajaj Chetak, Hero Electric Flash i Ola S1. Aby pomóc Ci zdecydować, który model jest dla Ciebie najlepszy, przygotowaliśmy tabelę porównawczą cen wszystkich rowerów elektrycznych i skuterów dostępnych obecnie w sprzedaży w Delhi.

Ten artykuł jest wynikiem naszej współpracy z zielony.net

TVS iQube

Cena elektrycznego roweru i skutera TVS iQube w Delhi wynosi Rs 99,130 za wariant podstawowy i Rs 1,03,481 za wariant top-end. Możesz kupić ten elektryczny rower i skuter w dowolnym salonie TVS w Delhi. Cena może ulec zmianie. Jednak ceny są świetną ofertą dla tego typu skutera, którego szukasz. TVS iQube to doskonała opcja dla Ciebie, jeśli jesteś na rynku pojazdu elektrycznego.

Skuter iQube jest napędzany przez silnik elektryczny w piaście o mocy 4,4kW, który dostarcza 140 Nm szczytowego momentu obrotowego na kierownicy. Jego prędkość maksymalna wynosi 82 km/h. Baterie motocykla posiadają certyfikat IP67 oraz certyfikat AIS 156. TVS uwzględnił funkcję Q-park, która pozwala rowerzyście bezpiecznie zaparkować pojazd bez konieczności wysiadania. TVS iQube ST posiada również zrównoważone zawieszenie i jest łatwy w manewrowaniu.

Bajaj Chetak

Cena elektrycznego roweru i motocykla Bajaj Chetak w Delhi zaczyna się od Rs 1,58 lakh za wersję Premium. Cena ta obejmuje różne czynniki, w tym cenę ex-showroom, ubezpieczenie, opłaty drogowe, TCS i opłaty za karty drogowe. W New Delhi koszty RTO wynoszą 2% dla rowerów i skuterów do Rs 25k, 4% dla rowerów i motocykli w przedziale od Rs 40k do 60k oraz 8% dla modeli powyżej Rs 60k.

Bajaj Chetak jest obecnie dostępny w 20 miastach w całych Indiach, w tym w Delhi i Bombaju. Skuter ma cenę 1,48 lakh i zasięg do 90 kilometrów w trybie eco. Posiada łączność Bluetooth, system sterowania oparty na aplikacji, nawigację GPS oraz bezkluczykowy zapłon. Dodatkowo, Bajaj oferuje regularne serwisowanie Chetaka EV. Chetak EV jest regularnie serwisowany w centrach serwisowych Bajaj, ale jeśli chcesz go konserwować samodzielnie, możesz sięgnąć do instrukcji obsługi.

Hero Electric Flash

Jeśli jesteś na rynku nowego motocykla, będziesz chciał wiedzieć, ile kosztuje Hero Electric Flash w Delhi. Cena nowego motocykla to Rs 59,814 w cenie ex-showroom, a na drodze w stolicy to Rs 68,052. W Delhi znajdują się 33 salony Hero Electric, a nowy motocykl można kupić na elastycznym planie EMI.

Cena Hero Electric Flash w Delhi zaczyna się od Rs 29,990 w pan Indiach i sięga Rs 32,710 w północno-wschodnich Indiach. Jeśli jednak chcesz zaoszczędzić jeszcze więcej, możesz zdecydować się na korzyści Paytm o wartości Rs 10 500 na ołowiowo-kwasowej wersji skutera elektrycznego. Korzyści te są dostępne u wszystkich dealerów. I chociaż cena jest niska, skuter elektryczny jest prawie nie wart kłopotów związanych z rejestracją. Hulajnogą elektryczną można jeździć po drogach miejskich, a ponadto jest to ekologiczna opcja dla osób o ograniczonym budżecie.

Ola S1

Cena elektrycznego roweru i skutera Ola S1 wynosi Rs. 108,514 (ex-showroom) i Rs. 1,14,780 (on-road) w Delhi. Cena tego skutera jest konkurencyjna w stosunku do wielu motocykli zasilanych gazem w Indiach. Firma twierdzi, że może dorównać wydajności każdego motocykla zasilanego gazem w kraju. Firma twierdzi, że planuje sprzedawać elektryczne skutery w ponad 1000 miastach.

Ola S1 ma zasięg 181 kilometrów i prędkość maksymalną 115 km/h. Jego pojemność baterii wynosi 3,97 kWh, o 30 procent więcej niż u najbliższego konkurenta. Jego silnik elektryczny o mocy 8,5 KW generuje wystarczającą moc, aby jazda była bardzo szybka. Rower posiada również autorski system zarządzania baterią, który aktywnie monitoruje zdrowie baterii. Ola ma również zasięg 80 kilometrów.

Photon skuter

Hero Electric wprowadziło na rynek indyjski nowy skuter elektryczny o nazwie Photon. Ten skuter jest wyceniony na Rs 45,640 za wariant podstawowy. Ten skuter ma zasięg 108 kilometrów i prędkość maksymalną 45 kilometrów na godzinę. Jest wyposażony w silnik o mocy 1,800 W i posiada stalowe podwozie. Aby pomóc mu utrzymać się na drodze, Photon posiada przedni widelec teleskopowy i dziesięciocalowe koła. Ponadto posiada hamulec bębnowy z przodu i tarczowy z tyłu.

Hero Electric Photon posiada szereg funkcji i jest dostępny w Indiach w dwóch wariantach. Model jest wyposażony w reflektor LED i zestaw przyrządów LCD. Wyposażony jest również w felgę ze stopu dla lepszej przyczepności. Ładowanie akumulatora trwa około pięciu godzin. Jest dostępny w trzech różnych kolorach. Cena Photona ex-showroom w Delhi obejmuje opłaty za dotacje rządowe, ubezpieczenie i RTO. Skuter jest oferowany w różnych kolorach, w tym czerwonym, niebieskim i białym.